Možno hľadáme práve Teba!

ŠANCA PRE TEBA! Zapoj sa aj ty do projektu FeelFit!

Aj ty máš šancu! Pridaj sa medzi nás! Do svojich kruhov hľadáme novú posilu!
wp_titulka

Vieš písať? Ovládaš gramatiku? Vieš priniesť čitateľom niečo, čo tu nie je? Chceš sa jednoducho aj TY pridať medzi fantastickú redakciu magazínu Yeah? Možno toto je Tvoja nová príležitosť!

Požiadavky

Stačí mať výbornú gramatiku, všeobecný rozhľad, trochu voľného času a hlavne – chuť písať! Ďalej očakávame minimálne 1 článok za týždeň (minimálne neznamená maximálne!!!). Vyžadujeme viac autorských ako cudzích článkov.

Čo mám urobiť?

Najprv si rozmysli, či sa chceš naozaj pridať medzi nás. Skúsenosti sú niekedy také, že uchádzač mal/a nadšenie z písania iba mesiac. Ak máš vážny záujem, čítaj ďalej.

Ako to funguje?

Redaktorom dávame úplnú slobodu (v rámci noriem) – nediktujeme témy, na ktoré máš napísať článok a ani deadliny. Všetko je na tebe. Jediná podmienka je, aby nový článok „pasoval“ do rubrík, ktoré tu máme (hudba, film, umenie, móda, médiá, život, veda a technika). Jednoducho – ak sa v Tvojej hlave zrodí skvelý nápad na nový článok, o ktorom si myslíš, že bude mať výpovednú hodnotu, tak ho napíšeš. Preferujeme autorské články a nie kradnuté z iných stránok.

Obsah vzniká v jednoduchom a prehľadnom redakčnom systéme (mimochodom, dievčatá s ním nemajú žiadny problém :)

Zarobím aspoň 1000€?

Zarobíš presne o 1000€ menej ;-). Účasť v redakcii je dobrovoľná, bez nároku na honorár za dielo. Na magazíne zatiaľ finančne neprofitujeme. Skúsenosti sú však na nezaplatenie ;-)

CHCEM ÍSŤ DO TOHO!

Vynikajúco. Teraz už iba stačí, ak nám napíšeš na info@yeahmagazin.sk – pokojne nám tykaj a neposielaj žiadne CV alebo predošlé články zo školských časopisov. Do predmetu správy uveď text Nábor 2015 (FeelFit) a stručne nám niečo o sebe napíš.

Tešíme sa na spoluprácu.